KONST / Litografier / Färglitografier 9873609
nr 987 3609
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), signerade, motivet: 14x23 ca
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 18:06:02
300 kr
350 kr
450 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren